Kontakt os

Du kan få løst dine mest pressede opgaver samme dag, som de opstår.

365 dage om året, 24 timer i døgnet og uanset vind og vejr, så hjælper vi altid!

Ledelse og administration
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Industri
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Albertslund
Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Grenaa
Korsgade 22, 8500 Grenå, Danmark

Telefon: 86 174 030/86 220 800

Hillerød
Ydunsvej 3, 3400 Hillerød, Danmark

Telefon: 48 220 220

Holmdrup
Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn, Danmark

Telefon: 62 231 208

Kalundborg
Svanevej 5, 4400 Kalundborg, Danmark

Telefon: 59 510 381

Kolding
Marsvej 1, 6000 Kolding, Danmark

Telefon: 75 524 322

Næstved
Smedevænget 15, 4700 Næstved, Danmark

Telefon: 55 700 484

Rødby
Finlandsvej 3e, 4970 Rødby, Danmark

Telefon: 54 601 645

Aarhus
Møgelbakken 8, 8520 Lystrup, Danmark

Telefon: 86 174 030/86 220 800

Aalborg
Korinthvej 5, 9220 Aalborg, Aalborg Øst, Danmark

Telefon: 76 314 699

Kontakt os

  • Du kan ringe til os på 70 120 222, eller skrive en mail til os, hvorefter vi vil svare hurtigst muligt.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Hovedafdeling

Industri

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Anders Duus

Driftschef

Frank Larsen

Salgskonsulent

Ledelse og administration

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Marianne Nielsen

Administrativ support

Tlf. 92 922 251

marianne.nielsen@norva24.dk

Lærke Theil Krause

Marketingkonsulent

Tlf. 31 515 102

laerke.krause@norva24.dk

Niclas Persson

Storkunde & Partnerskabsansvarlig

Tlf. 92 925 453

niclas.persson@norva24.dk

Vibeke Nyberg

HR Konsulent

Tlf. 25 500 039

vibeke.nyberg@norva24.dk

Kim Sørensen

Business Controller

Tlf. 41 892 015

kim.sorensen@norva24.dk

Per Krag

IT-Administrator

Peter Hebsgaard Bøge

Business Controller

Tlf. 40 324 721

Peter.hebsgaard@norva24.dk

Helle Christensen

Bogholder

Tlf. 43 662 668

Helle.christensen@norva24.dk

Tina Dehn

Support Controller

Tlf. 43 662 654

tina.dehn@norva24.dk

Maria-Louise Eskildsen

Økonomi Direktør

Tlf. 41 892 003

maria-louise.eskildsen@norva24.dk

Henrik Blaabjerg

Administrerende Direktør

Tlf. 60 403 200

henrik.blaabjerg@norva24.dk

Anna-Tine Iversen

Salg- og Marketingsdirektør

Tlf. 51 387 430

anna-tine.iversen@norva24.dk

Lokale afdelinger

Aalborg

Tlf. 76 314 699

Email: aalborg@norva24.dk

Korinthvej 5, 9220 Aalborg

Katherine Lund

Kørselsleder

Aarhus

Tlf. 86 174 030/86 220 800

Email: aarhus@norva24.dk

Møgelbakken 8, 8520 Lystrup

Carina Vester

Kontorassistent

Lisa Kjeldsen

Kontorassistent

Christina Christiansen

Kontorassistent

Annette Ejlertsen

Kontorassistent

Leif Ejlertsen

Driftschef

Albertslund

Tlf. 43 646 939

Email: albertslund@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Jan Jacobsen

Projektleder

Carsten Højlund Thustrup

Projektleder

Joakim Bajna

Driftsleder

Martin Olesch

Area Sales Manager

Tlf. 81 400 487

Susan Jerfort

Kontorassistent

Martin Jensen

Kørselsleder

Hans Erik Lindgren Hansen

Aut. Kloakmester og Driftsleder

Anders Duus

Driftschef

Grenaa

Tlf. 86 174 030/86 220 800

Email: grenaa@norva24.dk

Korsgade 22, 8500 Grenå

Lasse Hansen

Driftsleder

Tlf. 23 847 044

lasse.hansen@norva24.dk

Hillerød

Tlf. 48 220 220

Email: hillerod@norva24.dk

Ydunsvej 3, 3400 Hillerød

Anders Duus

Driftschef

Holmdrup

Tlf. 62 231 208

Email: holmdrup@norva24.dk

Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn

Natascha Loa Boserup

Kontorassistent

Kennie Granov

Driftsleder

Kalundborg

Tlf. 59 510 381

Email: kalundborg@norva24.dk

Svanevej 5, 4400 Kalundborg

Kathrin Kristiansen

Driftsleder

Kolding

Tlf. 75 524 322

Email: kolding@norva24.dk

Marsvej 1, 6000 Kolding

Karin Kiel

Kontorassistent

Sebastian Hansen

Projektleder

Jan Drejer

Kørselsleder

Kim Kristensen

Kørselsleder

Jonas Strudal

Kørselsleder

Daniel Hansen

Driftschef

Næstved

Tlf. 55 700 484

Email: naestved@norva24.dk

Smedevænget 15, 4700 Næstved

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Thomas Vangsgaard

Driftsleder

Tina Sørensen

Kontorassistent

Anders Duus

Driftschef

Rødby

Tlf. 54 601 645

Email: rodby@norva24.dk

Finlandsvej 3, 4970 Rødby

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Anders Duus

Driftschef