Kontakt os

Du kan få løst dine mest pressede opgaver samme dag, som de opstår.

365 dage om året, 24 timer i døgnet og uanset vind og vejr, så hjælper vi altid!

Ledelse og administration
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Industri
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Albertslund
Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Grenaa
Korsgade 22, 8500 Grenå, Danmark

Telefon: 86 174 030/86 220 800

Hillerød
Ydunsvej 3, 3400 Hillerød, Danmark

Telefon: 48 220 220

Holmdrup
Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn, Danmark

Telefon: 62 231 208

Kalundborg
Svanevej 5, 4400 Kalundborg, Danmark

Telefon: 59 510 381

Kolding
Marsvej 1, 6000 Kolding, Danmark

Telefon: 75 524 322

Næstved
Smedevænget 15, 4700 Næstved, Danmark

Telefon: 55 700 484

Rødby
Ladhavevej 19, 4970 Rødby, Danmark

Telefon: 54 601 645

Aarhus
Møgelbakken 8, 8520 Lystrup, Danmark

Telefon: 86 174 030/86 220 800

Aalborg
Korinthvej 5, 9220 Aalborg, Aalborg Øst, Danmark

Telefon: 76 314 699

Kontakt os

  • Du kan ringe til os på 70 120 222, eller skrive en mail til os, hvorefter vi vil svare hurtigst muligt.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Hovedafdeling

Industri

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Patryk Zielinski

Kørselsleder

Frank Larsen

Salgskonsulent

Daniel Hansen

Industrichef

Ledelse og administration

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Vibeke Nyberg

HR Konsulent

Tlf. 25 50 00 39

vibeke.nyberg@norva24.dk

Kim Sørensen

Business Controller

Tlf. 41 89 20 15

kim.sorensen@norva24.dk

Per Krag

IT-Administrator

Peter Hebsgaard Bøge

Business Controller

Tlf. 40 324 721

Peter.hebsgaard@norva24.dk

Helle Christensen

Bogholder

Tlf. 43 662 668

Helle.christensen@norva24.dk

Tina Dehn

Support Controller

Tlf. 43 662 654

tina.dehn@norva24.dk

Maria-Louise Eskildsen

Økonomi Direktør

Tlf. 41 892 003

maria-louise.eskildsen@norva24.dk

Flemming Sloth Lauridsen

Administrerende Direktør

flemming.lauridsen@norva24.dk

Anders Løth

Udbuds- og Kontraktkoordinator

Tlf. 60 191 347

anders.loth@norva24.dk

Peter Hyldgaard

Key Account Manager

Tlf. 28 195 399

peter.hyldgaard@norva24.dk

Anna-Tine Iversen

Salg- og Marketingsdirektør

Tlf. 51 387 430

anna-tine.iversen@norva24.dk

Lokale afdelinger

Aalborg

Tlf. 76 314 699

Email: aalborg@norva24.dk

Korinthvej 5, 9220 Aalborg

Katherine Lund

Kontorassistent

Tlf. 81 409 016

katherine.lund@norva24.dk

Aarhus

Tlf. 86 174 030/86 220 800

Email: aarhus@norva24.dk

Møgelbakken 8, 8520 Lystrup

Lisa Kjeldsen

Kontorassistent

Christina Christiansen

Kontorassistent

Susanne Berg

Kontorassistent

Annette Ejlertsen

Kontorassistent

Leif Ejlertsen

Driftschef

Albertslund

Tlf. 43 646 939

Email: albertslund@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Joakim Bajna

Kørselsleder

Martin Olesch

Salgskonsulent

Susan Jerfort

Kontorassistent

Martin Jensen

Kørselsleder

Niels Clemmensen

Driftsleder

Hans Erik Lindgren Hansen

Aut. Kloakmester og Kørselsleder

Anders Duus

Driftschef

Grenaa

Tlf. 86 174 030/86 220 800

Email: grenaa@norva24.dk

Korsgade 22, 8500 Grenå

Lasse Hansen

Driftsleder

Tlf. 23 847 044

lasse.hansen@norva24.dk

Hillerød

Tlf. 48 220 220

Email: hillerod@norva24.dk

Ydunsvej 3, 3400 Hillerød

Lis Larsen

Kontorassistent

Anders Duus

Driftschef

Holmdrup

Tlf. 62 231 208

Email: holmdrup@norva24.dk

Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn

Natascha Loa Boserup

Kontorassistent

natascha.boserup@norva24.dk

Kennie Granov

Kørselsleder

Simon Roland

Salgskonsulent

Kalundborg

Tlf. 59 510 381

Email: kalundborg@norva24.dk

Svanevej 5, 4400 Kalundborg

Ole Andersen

Kørselsleder

Kathrin Kristiansen

Driftschef

Kolding

Tlf. 75 524 322

Email: kolding@norva24.dk

Marsvej 1, 6000 Kolding

Karin Kiel

Kontorassistent

karin.kiel@norva24.dk

Sebastian Hansen

Projektleder

Jan Drejer

Kørselsleder

Kim Christensen

Kørselsleder

Jonas Strudal

Kørselsleder

Daniel Hansen

Driftschef

Næstved

Tlf. 55 700 484

Email: naestved@norva24.dk

Smedevænget 15, 4700 Næstved

Anders Knudsen

Drift- og salgsleder

Tina Sørensen

Kontorassistent

Rødby

Tlf. 54 601 645

Email: rodby@norva24.dk

Ladhavevej 19, 4970 Rødby