Kontakt os

Du kan få løst dine mest pressede opgaver samme dag, som de opstår.

365 dage om året, 24 timer i døgnet og uanset vind og vejr, så hjælper vi altid!

Ledelse og Administration
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Industri
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Albertslund
Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Frederikshavn
9900 Frederikshavn, Danmark

Telefon: 75 524 322

Grenaa
Korsgade 22, 8500 Grenå, Danmark

Telefon: 23 847 044

Hillerød
Ydunsvej 3, 3400 Hillerød, Danmark

Telefon: 48 220 220

Hjørring
9800 Hjørring, Danmark

Telefon: 75 524 322

Holmdrup
Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn, Danmark

Telefon: 62 231 208

Karup
7470 Karup, Danmark

Telefon: 75 524 322

Kalundborg
Svanevej 5, 4400 Kalundborg, Danmark

Telefon: 59 510 381

Kolding
Marsvej 1, 6000 Kolding, Danmark

Telefon: 75 524 322

Næstved
Smedevænget 15, 4700 Næstved, Danmark

Telefon: 55 700 484

Odense
Kystvejen 100, 5330 Munkebo, Danmark

Telefon: 24 400 612

Rødby
Ladhavevej 19, 4970 Rødby, Danmark

Telefon: 54 601 645

Uldum
Mekuvej 20, 7171 Uldum, Danmark

Telefon: 75 524 322

Aalborg
Aalborg, Danmark

Telefon: 70 120 222

Aarhus
Møgelbakken 8, 8520 Lystrup, Danmark

Telefon: 86 174 030/86 220 800

Kontakt

  • Du kan ringe til os på 70 120 222, eller skrive en mail til os, hvorefter vi vil svare hurtigst muligt.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Ledelse og Administration

Tlf. 70 120 222

Brian Raun

Key Account Manager

Brian.Raun@norva24.dk

Dennis Bundgaard Mikkelsen

Strategisk Salgschef

Dennis.Mikkelsen@norva24.dk

Per Krag

IT-Administrator

Tlf. 60 799 074

Per.krag@norva24.dk

Peter Hebsgaard Bøge

Business Controller

Tlf. 40 324 721

Peter.hebsgaard@norva24.dk

Mikkel Pedersen

HR Chef

Tlf. 29 686 161

mikkel.pedersen@norva24.dk

Helle Christensen

Bogholder

Tlf. 43 662 668

Helle.christensen@norva24.dk

Tina Dehn

Support Controller

Tlf. 43 662 654

tina.dehn@norva24.dk

Morten Søvsø Pedersen

Økonomi Direktør

Tlf. 25 215 567

morten.pedersen@norva24.dk

Flemming Sloth Lauridsen

Administrerende Direktør

flemming.lauridsen@norva24.dk

Carina Gyring Gravesen

Marketingchef

Tlf. 22813497

carina.gravesen@norva24.dk

Anders Løth

Udbuds- og Kontraktkoordinator

Tlf. 60 191 347

anders.loth@norva24.dk

Peter Hyldgaard

Key Account Manager

Tlf. 28 195 399

peter.hyldgaard@norva24.dk

Anna-Tine Iversen

Salg- og Marketingsdirektør

Tlf. 51 387 430

anna-tine.iversen@norva24.dk

Industri

Tlf. 70 120 222

Patryk Zielinski

Kørselsleder

Tlf. 81 400 454

Patryk.Zielinski@norva24.dk

Frank Larsen

Salgskonsulent

Tlf. 20 689 909

frank.larsen@norva24.dk

Daniel Hansen

Industrichef

Tlf. 81 400 450

daniel.hansen@norva24.dk

Albertslund

Tlf. 43 646 939

Martin Olesch

Salgskonsulent

Tlf. 81 400 487

Martin.Olesch@norva24.dk

Susan Jerfort

Kontorassistent

Tlf. 43 662 674

susan.jerfort@norva24.dk

Martin Jensen

Kørselsleder

Tlf. 41 398 812

martin.jensen@norva24.dk

Niels Clemmensen

Driftsleder

Tlf. 81 409 992

niels.clemmensen@norva24.dk

Hans Erik Lindgren Hansen

Aut. Kloakmester og Kørselsleder

Tlf. 43 662 669

hans.eriklindgrenhansen@norva24.dk

Anders Duus

Driftschef

Tlf. 29 686 184

anders.duus@norva24.dk

Frederikshavn

Tlf. 75 524 322

Grenaa

Tlf. 23 847 044

Lasse Hansen

Driftsleder

Tlf. 23 847 044

lasse.hansen@norva24.dk

Hillerød

Tlf. 48 220 220

Joakim Bajna

Kørselsleder

Tlf. 81 403 370

joakim.bajna@norva24.dk

Lis Larsen

Kontorassistent

Tlf. 48 220 203

lis.larsen@norva24.dk

Lise Asmussen

KAM support

Tlf. 48 220 220

lise.asmussen@norva24.dk

Kim Weibel

Salgskonsulent

Tlf. 92 445 119

kim.weibel@norva24.dk

Anders Duus

Driftschef

Tlf. 48 220 220

anders.duus@norva24.dk

Hjørring

Tlf. 75 524 322

Holmdrup

Tlf. 62 231 208

Kennie Granov

Kørselsleder

Tlf. 23 653 265

Kennie.Granov@norva24.dk

Lone Andersen

Kontorassistent

Tlf. 30 691 014

lone.andersen@norva24.dk

Simon Roland

Salgskonsulent

Tlf. 41 381 601

simon.roland@norva24.dk

Karup

Tlf. 75 524 322

Kalundborg

Tlf. 59 510 381

Ole Andersen

Kørselsleder

Tlf. 20 862 662

hans.oleandersen@norva24.dk

Kathrin Kristiansen

Driftschef

Tlf. 24 487 458

kathrin.kristiansen@norva24.dk

Kolding

Tlf. 75 524 322

Jannie Bøhmer

Kontorassistent

Tlf. 28 195 308

jannie.bohmer@norva24.dk

Jan Drejer

Kørselsleder

Tlf. 75 524 322

jan.drejer@norva24.dk

Kim Christensen

Kørselsleder

Tlf. 81 400 451

kim.kristensen@norva24.dk

Jonas Strudal

Kørselsleder

Tlf. 81 400 452

jonas.strudal@norva24.dk

Daniel Hansen

Driftschef

Tlf. 76 314 691

daniel.hansen@norva24.dk

Næstved

Tlf. 55 700 484

Tina Sørensen

Kontorassistent

Tlf. 55 70 04 84

Tina.sorensen@norva24.dk

Odense

Tlf. 24 400 612

Simon Roland

Salgskonsulent

Tlf. 41 381 601

simon.roland@norva24.dk

Lone Andersen

Kontorassistent

Tlf. 30 691 014

lone.andersen@norva24.dk

Rødby

Tlf. 54 601 645

Per Krogsman

Driftschef

Tlf. 24 211 045

per.krogsman@norva24.dk

Uldum

Tlf. 75 524 322

Aalborg

Tlf. 70 120 222

Aarhus

Tlf. 86 174 030/86 220 800

Christina Christiansen

Kontorassistent

Tlf. 86 174 030

christina.christiansen@norva24.dk

Susanne Berg

Kontorassistent

Tlf. 86 220 800

Susanne.Berg@norva24.dk

Herdis Pedersen

Kontorassistent

Tlf. 86 174 030

Herdis.Pedersen@norva24.dk

Charlotte Bærentzen

Kontorassistent

Tlf. 40 753 411

charlotte.baerentzen@norva24.dk

Annette Ejlertsen

Kontorassistent

Tlf. 40 872 660

anette.ejlertsen@norva24.dk

Leif Ejlertsen

Driftschef

Tlf. 40 217 492

leif.ejlertsen@norva24.dk