Albertslund

Afdeling Albertslund

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Driftschef Karsten Rothberg

Email: karsten.rothberg@norva24.dk

Mobil: 29 686 128 –  Tlf: 43 662 661

Driftskoordinator og Aut. Kloakmester Hans Erik Lindgren Hansen

Mail: hans.eriklindgrenhansen@norva24.dk

Mobil: 24 273 045 – Tlf: 43 662 669

Driftskoordinator Melisa Janne Vangen Nielsen

Mail: melisa.nielsen@norva24.dk

anders-soerensen

Driftsleder Anders Sørensen

Mail: anders.sorensen@norva24.dk

Mobil: 27 699 989 – Tlf: 35 662 664

tina-dehn

Controller Tina Dehn

Mail: tina.dehn@norva24.dk

Mobil: 29 135 798 – Tlf: 43 662 672

Kontorassistent Susan Jerfort

Mail: susan.jerfort@norva24.dk

Telefon: 43 662 674

Kørselsleder Martin Jensen

Mail: martin.jensen@norva24.dk

Mobil: 41 398  812

Salgskonsulent Frank Larsen

Mail: Frank.larsen@norva24.dk

Mobil: 20 689 909