Ledelse og Administration

Ledelse

NORVA24 Danmark A/S
Rydagervej 27 2620 Albertslund

Telefon 70 120 222
CVR 10206987

E-mail: norva24.kloak@norva24.dk

CEO/Administrerende direktør Allan Aebischer
mail: allan.aebischer@norva24.dk
Mobil: 23 606 705

CFO/Økonomi direktør Helle Struck
mail: helle.struck@norva24.dk
Mobil: 92 445 103 – Telefon: 43 662 676

COO/Driftsdirektør Erik Overbye
mail: erik.overbye@norva24.dk
Mobil: 20 784 185

HR-Chef Mikkel Pedersen
mail: mikkel.pedersen@norva24.dk
Mobil: 29 686 161

Indkøbs- og Marketigschef Anders Løth
mail: anders.loth@norva24.dk
Mobil: 60 191 347

Administration

Bogholder Helle Christensen

Mail: Helle.christensen@norva24.dk

Telefon: 43 662 668

Lønbogholder Linda Winkel

Mail: Linda.winkel@norva24.dk

Telefon: 43 662 654

Kontorassistent Lise Asmussen

Mail: Lise.asmussen@norva24.dk

Tlf: 43 646 939
Mobil: 60 116 622

IT administrator Per Krag

Mail: Per.krag@norva24.dk

Mobil: 60 799 074

Debitorafdelingen – tlf. 43 662 668 – Kontakt.Debitor@norva24.dk

Kreditorafdelingen – tlf. 43 662 678 – Kontakt.Kreditor@norva24.dk

Send en faktura

Du kan sende os en faktura pr. mail eller med post på nedenstående adresser.

Email: faktura.kreditor@norva24.dk

Postadresse:
Norva24 Danmark A/S, Rydagervej 27, 2620 Albertslund