Ledelse og Administration

Ledelse

NORVA24 Danmark A/S
Rydagervej 27 2620 Albertslund

Telefon 70 120 222
CVR 10206987

E-mail: norva24.kloak@norva24.dk

CEO/Administrerende direktør Flemming Sloth Lauridsen
mail: flemming.lauridsen@norva24.dk

CFO/Økonomi direktør Morten Søvsø Pedersen
mail: morten.pedersen@norva24.dk
Mobil: 25 215 567

CCO/Salg, og marketingdirektør Anna-Tine Iversen
mail: anna-tine.iversen@norva24.dk
Mobil: 51 387 430

mikkel-pedersen

HR-Chef Mikkel Pedersen
mail: mikkel.pedersen@norva24.dk
Mobil: 29 686 161

Administration

helle-christensen

Bogholder Helle Christensen

Mail: Helle.christensen@norva24.dk

Telefon: 43 662 668

tina-dehn

Controller Tina Dehn

Mail: tina.dehn@norva24.dk

Telefon: 43 662 654

IT administrator Per Krag

Mail: Per.krag@norva24.dk

Mobil: 60 799 074

Business Controller Peter Hebsgaard

Mail: Peter.hebsgaard@norva24.dk

Mobil: 40 324 721

Debitorafdelingen – tlf. 43 662 668 – Kontakt.Debitor@norva24.dk

Kreditorafdelingen – tlf. 43 662 668 – Kontakt.Kreditor@norva24.dk

Send en faktura

Du kan sende os en faktura pr. mail eller med post på nedenstående adresser.

Email: faktura.kreditor@norva24.dk

Postadresse:
Norva24 Danmark A/S, Rydagervej 27, 2620 Albertslund