Ledelse og administration
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Industri
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Albertslund
Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Grenaa
Korsgade 22, 8500 Grenå, Danmark

Telefon: 86 174 030

Hillerød
Ydunsvej 3, 3400 Hillerød, Danmark

Telefon: 48 220 220

Holmdrup
Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn, Danmark

Telefon: 62 231 208

Kalundborg
Svanevej 5, 4400 Kalundborg, Danmark

Telefon: 59 510 381

Kolding
Marsvej 1, 6000 Kolding, Danmark

Telefon: 75 524 322

Næstved
Smedevænget 15, 4700 Næstved, Danmark

Telefon: 55 700 484

Rødby
Finlandsvej 3e, 4970 Rødby, Danmark

Telefon: 54 601 645

Aarhus
Møgelbakken 8, 8520 Lystrup, Danmark

Telefon: 86 220 800

Aalborg
Korinthvej 5, 9220 Aalborg, Aalborg Øst, Danmark

Telefon: 76 314 699

Kontakt os

  • Du kan ringe til os på 70 120 222, eller skrive en mail til os, hvorefter vi vil svare hurtigst muligt.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Hovedafdeling

Industri

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Martin Olesch

Area Sales Manager

Tlf. 81 400 487

Ledelse og administration

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Tim Normann

Administrerende Direktør

Tlf. 61 286 737

tim.normann@norva24.dk

Jannie Pedersen

Kontormedhjælper

Marianne Nielsen

Administrativ support

Tlf. 92 922 251

marianne.nielsen@norva24.dk

Peter Løwe

Marketingkonsulent

peter.loewe@norva24.dk

Niclas Persson

Storkunde & Partnerskabsansvarlig

Tlf. 92 925 453

niclas.persson@norva24.dk

Vibeke Nyberg

HR Konsulent

Tlf. 25 500 039

vibeke.nyberg@norva24.dk

Kim Sørensen

Business Controller

Tlf. 41 892 015

kim.sorensen@norva24.dk

Per Krag

IT-Administrator

Helle Christensen

Bogholder

Tlf. 43 662 668

Helle.christensen@norva24.dk

Tina Dehn

Support Controller

Tlf. 43 662 654

tina.dehn@norva24.dk

Maria-Louise Eskildsen

Økonomi Direktør

Tlf. 41 892 003

maria-louise.eskildsen@norva24.dk

Anna-Tine Iversen

Salg- og Marketingsdirektør

Tlf. 51 387 430

anna-tine.iversen@norva24.dk

Lokale afdelinger

Aalborg

Tlf. 76 314 699

Email: aalborg@norva24.dk

Korinthvej 5, 9220 Aalborg

Katherine Lund

Kørselsleder

Aarhus

Tlf. 86 220 800

Email: aarhus@norva24.dk

Møgelbakken 8, 8520 Lystrup

Carina Vester

Kontorassistent

Lisa Kjeldsen

Kontorassistent

Christina Christiansen

Kontorassistent

Annette Ejlertsen

Kontorassistent

Leif Ejlertsen

Driftschef

Albertslund

Tlf. 43 646 939

Email: albertslund@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Freddy Dichmann

Afdelingsleder for TV

Tlf. 61 509 444

freddy.dichmann@norva24.dk

Christel Dornhoff

kontorassistent

Gitte Ingebrigtsen

Kontorassistent

Jan Jacobsen

TV-inspektion leder

Carsten Højlund Thustrup

TV-inspektion projektleder

Joakim Bajna

Afdelingsleder

Martin Olesch

Area Sales Manager

Tlf. 81 400 487

Susan Jerfort

Kontorassistent

Martin Jensen

Kørselsassistent

Hans Erik Lindgren Hansen

Autoriseret Kloakmester & kørselsleder

Grenaa

Tlf. 86 174 030

Email: grenaa@norva24.dk

Korsgade 22, 8500 Grenå

Lasse Hansen

Driftsleder

Tlf. 23 847 044

lasse.hansen@norva24.dk

Hillerød

Tlf. 48 220 220

Email: hillerod@norva24.dk

Ydunsvej 3, 3400 Hillerød

Freddy Dichmann

Afdelingsleder for TV

Tlf. 61 509 444

freddy.dichmann@norva24.dk

Joakim Bajna

Afdelingsleder

Holmdrup

Tlf. 62 231 208

Email: holmdrup@norva24.dk

Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn

Heidi Hansen

Kontorassistent

Kennie Granov

Driftsleder

Kalundborg

Tlf. 59 510 381

Email: kalundborg@norva24.dk

Svanevej 5, 4400 Kalundborg

Kathrin Kristiansen

Afdelingsleder

Kolding

Tlf. 75 524 322

Email: kolding@norva24.dk

Marsvej 1, 6000 Kolding

Karin Kiel

Kontorassistent

Sebastian Hansen

Projektleder

Jan Drejer

Kørselsleder

Kim Kristensen

Kørselsleder

Jonas Strudal

Kørselsleder

Daniel Hansen

Driftschef

Næstved

Tlf. 55 700 484

Email: naestved@norva24.dk

Smedevænget 15, 4700 Næstved

Niels Bo Jørgensen

kørselsleder

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Tina Sørensen

Kontorassistent

Rødby

Tlf. 54 601 645

Email: rodby@norva24.dk

Finlandsvej 3, 4970 Rødby

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Den bedste kloakservice på hele Lolland 

Hvis din kloak trænger til en grundig og kvalitetssikker kloakservice på Lolland, så står vi hos Norva24 klar til hjælpe dig. Måske oplever du problemer med en tilstoppet køkkenvask eller et stoppet toilet. Der kan være mange årsager til, at din kloak stopper til. 

Rødder vand og rotter er blot de mest hyppige kilder til problemer med kloakken. Men årsagerne kan være mange. Hos Norva24 hjælper vi dig med at finde årsagerne til tilstoppelsen i din kloak. Vi finder den bedste løsning på problemerne, så den passer præcis til dine behov. Vi er Skandinaviens største leverandør af kloak- og industriservices. Vi har mange års erfaring med kloakservice til både private og virksomheder. Vi garanterer kvalitet, grundighed og sikkerhed, når du vælger os til at udføre din kloakservice på Lolland. Vi kan håndtere selv de allerstørste tilstoppelser. Vores slamsuger står klar til at rykke ud og løse de kloakopgaver, der kræver større maskinkræfter. Vi kommer selvfølgelig også ud i døgndrift til de akutte situationer. Hvis du skulle være uheldig og stå med vand i din kælder, kan du trygt ringe til os.

Til de mere komplekse kloakopgaver har vi et fagligt stærkt og kompetent team af autoriserede kloakmestre. En kloakmester hos Norva24 har autorisation fra Sikkerhedsstyrelsen. Vores kloakmestre er af den allerbedste kaliber, og vi sender gerne vores bedste kloakmester til Lolland for at løse din kloakopgave. Vi garanterer grundighed og kvalitet. For os er din tilfredshed det allervigtigste, og derfor er vi altid grundige. Vores kloakmester kan altid hjælpe dig med at sikre, din kloak igen fungerer uden problemer og tilstoppelser. Hos Norva24 får du den bedste kloakservice på hele Lolland.