Ledelse og administration
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Industri
Rydagervej 27, 2620 Albertslund, Danmark

Telefon: 70 120 222

Albertslund
Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Telefon: 43 646 939

Grenaa
Korsgade 22, 8500 Grenå, Danmark

Telefon: 86 174 030

Hillerød
Ydunsvej 3, 3400 Hillerød, Danmark

Telefon: 48 220 220

Holmdrup
Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn, Danmark

Telefon: 62 231 208

Kalundborg
Svanevej 5, 4400 Kalundborg, Danmark

Telefon: 59 510 381

Kolding
Marsvej 1, 6000 Kolding, Danmark

Telefon: 75 524 322

Næstved
Smedevænget 15, 4700 Næstved, Danmark

Telefon: 55 700 484

Rødby
Finlandsvej 3e, 4970 Rødby, Danmark

Telefon: 54 601 645

Aarhus
Møgelbakken 8, 8520 Lystrup, Danmark

Telefon: 86 220 800

Aalborg
Korinthvej 5, 9220 Aalborg, Aalborg Øst, Danmark

Telefon: 76 314 699

Kontakt os

  • Du kan ringe til os på 70 120 222, eller skrive en mail til os, hvorefter vi vil svare hurtigst muligt.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Hovedafdeling

Industri

Tlf. 70 120 222

Email: norva24.kloak@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Martin Olesch

Area Sales Manager

Tlf. 81 400 487

Ledelse og administration

Tlf. 70 120 222

 

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Tim Normann

Administrerende Direktør

Tlf. 61 286 737

tim.normann@norva24.dk

Jannie Pedersen

Administrativ support

jannie.pedersen@norva24.dk

Peter Løwe

Marketingkonsulent

peter.loewe@norva24.dk

Niclas Persson

Storkunde & Partnerskabsansvarlig

Tlf. 92 925 453

niclas.persson@norva24.dk

Vibeke Nyberg

HR Konsulent

Tlf. 25 500 039

vibeke.nyberg@norva24.dk

Kim Sørensen

Business Controller

Tlf. 41 892 015

kim.sorensen@norva24.dk

Per Krag

IT-Administrator

Helle Christensen

Bogholder

Tlf. 43 662 668

Helle.christensen@norva24.dk

Tina Dehn

Support Controller

Tlf. 43 662 654

tina.dehn@norva24.dk

Maria-Louise Eskildsen

Økonomi Direktør

Tlf. 41 892 003

maria-louise.eskildsen@norva24.dk

Anna-Tine Iversen

Salg- og Marketingsdirektør

Tlf. 51 387 430

anna-tine.iversen@norva24.dk

Lokale afdelinger

Aalborg

Tlf. 76 314 699

Email: aalborg@norva24.dk

Korinthvej 5, 9220 Aalborg

Katherine Lund

Kørselsleder

Aarhus

Tlf. 86 220 800

Email: aarhus@norva24.dk

Møgelbakken 8, 8520 Lystrup

Carina Vester

Kontorassistent

Lisa Kjeldsen

Kontorassistent

Christina Christiansen

Kontorassistent

Annette Ejlertsen

Kontorassistent

Leif Ejlertsen

Driftschef

Albertslund

Tlf. 43 646 939

Email: albertslund@norva24.dk

Rydagervej 27, 2620 Albertslund

Niels Clemmensen

Afdelingsleder

Tlf. 92 922 293

niels.clemmensen@norva24.dk

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Freddy Dichmann

Afdelingsleder for TV

Tlf. 61 509 444

freddy.dichmann@norva24.dk

Gitte Ingebrigtsen

Kontorassistent

Jan Jacobsen

TV-inspektion leder

Carsten Højlund Thustrup

TV-inspektion projektleder

Joakim Bajna

Driftsleder

Martin Olesch

Area Sales Manager

Tlf. 81 400 487

Susan Jerfort

Kontorassistent

Martin Jensen

Kørselsassistent

Hans Erik Lindgren Hansen

Autoriseret Kloakmester & kørselsleder

Grenaa

Tlf. 86 174 030

Email: grenaa@norva24.dk

Korsgade 22, 8500 Grenå

Lasse Hansen

Driftsleder

Tlf. 23 847 044

lasse.hansen@norva24.dk

Hillerød

Tlf. 48 220 220

Email: hillerod@norva24.dk

Ydunsvej 3, 3400 Hillerød

Niels Clemmensen

Afdelingsleder

Tlf. 92 922 293

niels.clemmensen@norva24.dk

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Freddy Dichmann

Afdelingsleder for TV

Tlf. 61 509 444

freddy.dichmann@norva24.dk

Joakim Bajna

Driftsleder

Holmdrup

Tlf. 62 231 208

Email: holmdrup@norva24.dk

Skårupørevej 9, 5881 Skårup Fyn

Heidi Hansen

Kontorassistent

Kennie Granov

Driftsleder

Kalundborg

Tlf. 59 510 381

Email: kalundborg@norva24.dk

Svanevej 5, 4400 Kalundborg

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Kathrin Kristiansen

Afdelingsleder

Kolding

Tlf. 75 524 322

Email: kolding@norva24.dk

Marsvej 1, 6000 Kolding

Karin Kiel

Kontorassistent

Sebastian Hansen

Projektleder

Jan Drejer

Kørselsleder

Kim Kristensen

Kørselsleder

Jonas Strudal

Kørselsleder

Daniel Hansen

Driftschef

Næstved

Tlf. 55 700 484

Email: naestved@norva24.dk

Smedevænget 15, 4700 Næstved

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Freddy Dichmann

Afdelingsleder for TV

Tlf. 61 509 444

freddy.dichmann@norva24.dk

Niels Bo Jørgensen

kørselsleder

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Tina Sørensen

Kontorassistent

Rødby

Tlf. 54 601 645

Email: roedby@norva24.dk

Finlandsvej 3, 4970 Rødby

Jens Nielsen

Driftschef

Tlf. +45 92 922 290

jens.nielsen@norva24.dk

Niels Bo Jørgensen

kørselsleder

Robbin Stabell

Area Sales Manager

Tlf. 92 922 258

Din foretrukne kloakservice i Kalundborg 

Hos Norva24 vil vi være dit foretrukne kloakservicecenter til enhver fremtidig kloakrensning eller -service, du måtte stå overfor. Vi er Skandinaviens største leverandør af kloak- og industriservices. Vi hjælper både private og virksomheder med grundig og pålidelig service af deres kloak i Kalundborg. 

Når du vælger os til at udføre din kloakservice i Kalundborg, får du en grundig, sikker og professionel kloakservice. Vi tager os af alle kloakopgaver. Vi kører ud, når du har problemer med et tilstoppet afløb eller et stoppet toilet. Er der tale om en større opgave, som kræver tungere maksinkræfter, rykker vores slamsuger også ud i Kalundborg. Med slamsugerens maskinkræft kan vi fjerne selv de største tilstopninger. 

Selv de akutte problemer kan vi håndtere. Hvis du pludseligt står med vand i kælderen efter et større skybrud, kan du altid ringe til vores døgnvagt. Han rykker ud 24 timer i døgnet. Hvis du ønsker at få din kloakservice udført af en autoriseret kloakmester, så er vores kloakmestre nogle af de bedste, der findes. Vores kloakmestre har autorisation fra Sikkerhedsstyrelsen, og så er Nova24 medlem af fagorganisationen, Danske Kloakmestre. Det kan være en rigtig god idé at vælge en kloakmester, til de komplicerede opgaver. Ved de helt store opgaver er det faktisk påkrævet, for eksempel når der skal kobles til kommunens kloaknet, eller ved installation af en helt ny kloak. 

Hos Norva24 er vi altid grundige, når vi kommer for at hjælpe dig med at sikre, at din kloak igen fungerer uden problemer og tilstoppelser. Vi lover dig højeste kvalitet, grundighed og sikkerhed – en kloakservice af højeste kvalitet. Når vi skal yde din kloakservice i Kalundborg, er din tilfredsheds det vigtigste.

Områder vi dækker:

Holbæk